Moje seriale warte obejrzenia, najlepsze na jesienno-zimowe wieczory

Chociaż taki wpis pojawił się już na poprzednim blogu to przez to małe zamieszanie kilka rzeczy mi poznikało. Osobiście nie narzekam, bo mogę jeszcze raz wrócić myślami do moich ulubionych seriali i wybrać swoją piątkę, która stoi oczywiście na podium. Moje seriale warte obejrzenia (naprawdę warto!) różnią się od siebie gatunkami, właściwie to popadam ze skrajności w skrajność! Zresztą sami się przekonajcie 😉


Phoebe Joey Monica Ross Rachel Chandler

FRIENDS

Kocham ich jak własnych przyjaciół! Od początku kibicuję Rachel i Rossowi, moja idealna para, kocham humor w tym serialu, a oglądać go w języku angielskim? To podwójna przyjemność! Każdy musi go zobaczyć, 10 cudownych sezonów, z aktorami, którzy dorastają i zmieniają się…, mmm muszę go obejrzeć, dobrze, że W. ma już dla mnie dwa sezony <3

Clay Jensen z kasetami

13 REASONS WHY

Chociaż to nowość, to uważam go za jeden z najważniejszych dla mnie seriali, pokazuje niemały problem, który istnieje, a którego niektórzy wydają się nie zauważać. Podoba mi się bardzo muzyka, to zdecydowanie moje klimaty, no i jest wciągający, nie mogę się doczekać drugiego sezonu!!!

Jon Snow i Denaerys

GAME OF THRONE

Czyli szał, który opanował wszystkich! No prawie wszystkich ;)… Tutaj chyba nie muszę nic pisać, bo nawet jak ktoś nie ogląda to wie o co mniej więcej chodzi. Sama nie oglądałam ostatnich dwóch sezonów, zrobiłam sobie ”małą” przerwę przed maturą i tak minęły 2 lata. Teraz, skoro nowy sezon dopiero za rok, chętnie nadrobię zaległości, żeby umilić sobie jesienno-zimowe wieczory.

Chuck Bass i Blair Waldorf

GOSSIP GIRL

Uwielbiam takie seriale, w których pełno jest intryg i zwrotów akcji, a tu mamy tego bardzo dużo w świecie dzieciaków-bogaczy. Najbardziej uwielbiam Blair, wydaje mi się, że jestem do niej podobna, może dlatego;) Po za tym uwielbiam jej styl! Ta to się umie ubrać, prawdziwa inspiracja. Prawdopodobnie nie każdemu przypadnie ten serial do gustu, zwłaszcza jak kogoś nie kręcą filmy i seriale typu high school, no ale mimo wszystko jak ktoś lubi intrygi to… enjoy!

gotowe na wszystko piją szampana

DESPERATE HOUSEWIVES

Kurami domowymi bym ich nie nazwała, ale tak to serial o żonach żyjących na przedmieściach. Tu mamy również mnóstwo intryg, jakieś morderstwo…, ale już w wydaniu dla dorosłych. Świetnie się ogląda perypetie głównych bohaterek z pozoru bardzo idealnych, których życie wcale idealne nie jest. Uwielbiam!


To by było na tyle. Moja ulubiona piątka, do której lubię od czasu do czasu wracać i nigdy mnie nie nudzi. Teraz, gdy już jesień nadchodzi i coraz więcej deszczowych wieczorów na pewno będę oglądać. Chętnie się dowiem jakie są według Was seriale warte obejrzenia, może mnie coś zainspiruje i obejrzę w końcu coś nowego?