Inspiruję się…

Każdy ma osoby, którymi się inspiruje, mam i ja:) Od razu przejdę do rzeczy, pokażę wam kto, co i powiem parę słów.

Na pierwszy rzut idzie Julka Kobus, vlogerka, młoda mama, osoba, która zaraża optymizmem, śmiechem, pozytywnym podejściem do życia. To jest osoba, która totalnie mnie inspiruje. Mam nadzieje, że zorganizuje kiedyś spotkanie ze swoimi fanami, a ja będę mogła z nią pogadać, napić się z nią kawy i dać jej w prezencie kolejny kubek do kolekcji.

Julkakobus

Kolejna osoba, to ”mój” ulubiony Tom Odell. O ile Julke jako tako mogę poznać bo dzieli się swoim życiem na filmikach, to Toma Odella mogę poznać tylko po jego muzyce. Tylko i aż, bo dzięki niej wyobrażam sobie, że jest o wrażliwy, kiedyś zraniony przez miłość? Ma w sobie to coś. Jak byłam na jego koncercie doznałam jednego z najlepszych uczuć w życiu, płakałam ze szczęścia. To naprawdę dar jeśli ktoś tak pięknie śpiewa. Dla jednych muzyka jego może wydawać się smętna, smutna, ale dla mnie to coś co daje mi kopa. Uwielbiam słuchać jego głosu przy akompaniamencie fortepianu, na którym gra. Inspiruje mnie On, styl jego ubierania się, muzyka. Jeśli miałabym okazję się z nim kiedyś spotkać to na pewno napiłabym się z nim kawy, zapaliła papierosa i przejechała się w jego malutkim aucie.

Tom od

Trzecia osoba, to oczywiście Ewa Chodakowska. Nie mogłoby jej tu zabraknąć choć do fit osoby mi jeszcze daleko. Kobieta, która wiem, że zaczynała od zera. Jak sama mówi sprzątała domu w UK, była kelnerką w Grecji, a teraz jest trenerką wszystkich Polek i nie tylko. Zawsze miła, cudowna, wychodzi ludziom na przeciw, daję za darmo i nie oczekuje niczego w zamian, no może tego żeby ruszyć pupę z kanapy i ćwiczyć. Nie jest tylko ”suchą” trenerką, dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym i dzięki temu szanuję ją jeszcze bardziej i myślę, że również dzięki temu jest taka prawdziwa –  jakkolwiek to brzmi. To jest kobieta torpeda! Jeśli się czegoś pragnie to się to zdobędzie, jest idealnym na to przykładem. Kochamy ją. Jeśli miałabym się z nią spotkać, na pewno nie przyznałabym się, że paliłam papierosy z Tomem Odellem, byłabym w sportowych ciuszkach i koniecznie zrobiłabym trening, a potem wypiłabym z nią jakiś pyszny, kolorowy, zdrowy koktajl.

Choda

To są te trzy osoby dla mnie naprawdę ważne. Jeśli w internetach kryją się ludzie to nich będą tacy mili, inspirujący jak Ewa i Julka, a muzyka to muzyka, każdemu podoba się co innego, ale ja Go uwielbiam.

Zapisz